Ogłoszenia PARAFIALNE na IV Niedzielę Wielkiego Postu

8.30 – +Anna Pałka

11.20 – +Zofia Siwek

12.30 – +Joanna Majda

18.00 (Msza św. do M.B. Nieustającej Pomocy)

1. +Władysław Kocemba  z rodzicami i teściami

7.30 – +Genowefa Niedziela

18.00 – +Władysław Niedziela, Zofia Siwek, Anna Pałka, Gertruda Pawlica , Joanna Majda, Stanisława Górkiewicz, Janina Bogunia, Genowefa Niedziela, Małgorzata Lechowicz,  Józef  Matusiak, Józef Szyc, Anastazja Kocemba, Amalia  Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc

18.00 – +Anastazja Kocemba

9.00 – O zdrowie i bł. Boże dla Aleksandry Pałka  w I rocznicę urodzin

Ogłoszenia PARAFIALNE  na   IV  Niedzielę Wielkiego Postu

31  III 2019r.

Dziś rozpoczynamy rekolekcje parafialne. Wychodząc z kościoła można nabyć u ministrantów nasze czasopismo Dzwon Nidecki w którym znajdziemy plan rekolekcji . Rekolekcje poprowadzi ks. Adamski Adam ze zgromadzenia księży Filipinów z Gostynia.

Wt.-  14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 Gorzkie Żale w niedzielę  po Mszy św. o 15.00 Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego.

Dziękuję za sprzątanie kościoła.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul.Różana

Diecezjalny Rok Św. Melchiora Grodzieckiego. Nasz dekanat oddaje cześć temu świętemu w Andrychowie w kościele na osiedlu. Uroczyste wprowadzenie relikwii św. Melchiora Grodzieckiego w piątek o 18.00 a o 20 Msza św. z udziałem wszystkich kapłanów naszego dekanatu pod przewodnictwem ks. Bpa Piotra Gregera. Szczegóły nawiedzenia na plakacie.