Bez tytułu

7.30 – +Anastazja Kocemba

17.30 – +Józef Szyc

18.00 – Podziękowanie za otrzymane łaski i prośba o bł. Boże dla całej

Rodziny  w rocznicę ślubu kościelnego

9.00 -+Jan Miodoński i z rodziny Pilchów

Ogłoszenia PARAFIALNE  na   V  Niedzielę Wielkiego Postu

7  IV2019r.

Droga Krzyżowa w piątek o po Mszy św. wieczornej. To nabożeństwo przygotuje Rada Parafialna. Strażaków prosimy o zabezpieczenie ruchu drogowego .  Gorzkie Żale w niedzielę  po Mszy św. o 11.00  zaś  za tydzień w Niedzielę Palmową  po Mszy św. o 9.00 Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego.

Dziękuję za sprzątanie kościoła. Uczestnictwo w rekolekcjach i uroczystościach peregrynacji relikwii św. Melchiora Grodzieckiego w Andrychowie.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Słoneczna  1 – 21

Niedziela Palmowa za tydzień. Na Mszy św. o 11.00 poświęcenie palm i procesja z palmami wokół kościoła. Po Mszy konkurs palm i możliwość zdjęć z osiołkiem który będzie nam towarzyszył w procesji. Jest to Światowy Dzień Młodzieży dlatego biskup zaprasza młodych do Bielska  na godz. 13.30 W kościele Trójcy Przenajświętszej początek procesji z palmami.