Ogłoszenia PARAFIALNE  na III Niedzielę Wielkanocną

5 V 2019r.

1. święto Św. app. Filipa i Jakuba

ŚR. uroczystość Św. Stanisława bpa i męczennika

NIEDZ. za tydzień rozpoczynamy Tydzień modlitw o powołania kapłańskie

Nabożeństwa Majowe w tygodniu o 17.30 a w niedzielę po Mszy św. o 11.00

Dziękuję za sprzątanie kościoła,  kwiaty  przy ołtarzu, ofiarę od sprzątających…. Dziękuję za przyjęcie pielgrzymów w waszych domach, paniom z KGW i strażakom za przygotowanie kolacji i śniadania dla 320 osób. Dyrekcji naszej szkoły za udostępnienie hali sportowej  i pryszniców . DZIĘKUJĘ ZA WASZE ŚWIADECTWO.

Dziękuję Pielgrzymom za ofiarę 3000zł na witraż bł. ks. Sopoćki. W przyszłym roku przy okazji Pieszej Pielgrzymki do Łagiewnik zostanie on poświęcony przez księży przewodników.

Dziękuję Orkiestrze Dętej  za grę pieśni Maryjnych  z wieży kościelnej w dniu 3 maja z okazji rozpoczynającego się miesiąca Maryjnego.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 13 – 32

Spotkanie dla rodziców i dzieci kl.III  dziś po Mszy św. o 11.00 a dla dzieci  z kl.IV po Mszy św. o 9.00

Spotkanie z Radą Duszpasterską, Ekonomiczną i Przewodniczącymi Rejonów w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

Pielgrzymka autokarowa do Wambierzyc i Doliny Kłodzkiej 27-29 września 2019r. Koszt 330 zł. Lista w zakrystii.