Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Trójcy Najświetszej

17 – 23 VI 2019r.

18.00 – +Józef Dąbrowski

7.00 – O bł. Boże dla kl.III Gm. i Kl. VIII Szk. Podst.

8.00 – O bł. Boże dla dzieci i młodzieży Szkoły Podstawowej

18.00 – +Jan, Antonina Kotlarscy ich rodzice, dziadkowie, Maria i Julian Szmit

CZWARTEK – Boże Ciało

7.30– + Jan Wybituła

18.00 – +Józef Dąbrowski

18.00 – +Józef, Władysław, Aniela, Rozalia i Bolesław Michalak z rodz. Niedzielów i Matusiaków

9.00 -+Anna Kasperek

Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Trójcy Najświetszej

16 VI 2019r.

Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy.

PN. wspomnienie Św. Brata Alberta

CZW. Uroczystość Bożego Ciała- Msze św. o 7.30 i 9.00

PIĄ. Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi

Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty przy ołtarzu , wykoszenie posesji wokół kościołów przez Borówkową Dolinę.

Msza św. na zakończenie roku szkolnego w środę o 8.00 Ze spowiedzi można skorzystać w poniedziałek od godz 17.00

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania dziś po Mszy św. o 9.00

Spotkanie dla Przewodniczących Rejonów i Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej dziś po Mszy św. o 11.00

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Dolna16 – 30

Pielgrzymka autokarowa do Wambierzyc i Doliny Kłodzkiej 27-29 września 2019r. Koszt 330 zł. Lista w zakrystii.

Boże Ciało w czwartek .Msza św 7.30 o 9.00 Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy. Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała przygotowują następujące rejony:

I ołtarz (koło P. Bogunia)- Podlas

II ołtarz (przed drewnianym kościołem)-Dolny Nidek Górka

III ołtarz (centrum)-Dolny Nidek

IVołtarz (przed szkołą) – Górny Nidek – prawa strona

Zapraszam jak co roku- Strażaków, Górników, Orkiestrę, Żywy Różaniec Dorosłych i Dzieci, Dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe w strojach, Młodzież z feretronami, Służbę Liturgiczną. Strażaków prosimy o dopilnowanie porządku bezpieczeństwa na drodze w czasie trwania procesji.

Komitet witraża św. Krzysztofa informuje że można jeszcze wpłacać ofiary tylko do przyszłej niedzieli.