Ogłoszenia PARAFIALNE na 13 Niedzielę Zwykłą

ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy

18.00 – +

7.30 – +Anna Kasperek

18.00 – +Joanna Majda, Stanisława Górkiewicz, Janina Bogunia, Genowefa Niedziela, Małgorzata Lechowicz, Józef Matusiak, Józef Szyc, Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc, Wiesław Pytel

18.00 – +Rozalia i Wojciech

9.00 -+Maksymilian i Maria Zacny

Ogłoszenia PARAFIALNE na 13 Niedzielę Zwykłą

30 VI 2019r.

ŚR. święto Św. Tomasza, apostoła

NIEDZ. Za tydzień składka na Seminarium Duchowne

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.
Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty przy ołtarzu.

W minionym tygodniu zamontowano 4 parapety (2 nad kaloryferami i 2 wzdłuż ławki w nawie bocznej).

W poniedziałek za tydzień rozpoczynamy przygotowania do malowania wnętrza kościoła. W tym dniu zapraszam Dolny Nidek Górka do wyniesienia wyposażenia kościoła do innych pomieszczeń. Prace rozpoczną się od godz. 9.00.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Berno

Pielgrzymka autokarowa do Wambierzyc i Doliny Kłodzkiej 27-29 września 2019r. Koszt 330 zł. Lista w zakrystii.

W czasie wakacji w każdą niedzielę od 9.00 do 12.00 można zwiedzać lub pomodlić się w drewnianym kościele. Można też złożyć ofiarę na jego utrzymanie.