29 VII – 4 VIII 2019r.

7.30 – +Jan Wybituła

18.00 – +Bożena Goc

7.30 – +Wiesław Pytel

18.00 – +Joanna Majda, Stanisława Górkiewicz, Janina Bogunia, Genowefa Niedziela, Małgorzata Lechowicz, Józef Matusiak, Józef Szyc, Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc, Wiesław Pytel

18.00 – +Józef i Marianna Urbaniec, Jan Dąbrowski

9.00 -+Franciszek, Henryk i Stanisław Majda i z rodzeństwo

Ogłoszenia PARAFIALNE na 17 Niedzielę Zwykłą

28 VII 2019r.

Dziś po Mszach św. poświęcenie pojazdów a witraż sw. Krzysztofa poświęcony będzie w dniu odpustu przez ks. Dziekana.

PN. wspomnienie Św. Marty

ŚR. wspomnienie Św. Ignacego Loyoli, kapłana

CZW. wspomnienie Św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i doktera Kościoła. W tym dniu rozpoczynamy miesiąc trzeźwości i abstynencji. Można wpisać swoje postanowienie do księgi trzeźwości.

PIĄ. Przypada dzień odpustu Porcjunkuli. Można go uzyskać spełniając zwykłe warunki.

NIEDZ. Za tydzień składka na potrzeby diecezji.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty przy ołtarzu. Dziękuję za dzisiejszą składkę- przeznaczę ją na wypłacenie uzupełnienia instalacji elektrycznej w nowym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Leśna, Spokojna i Floriana.

Wypoczywającym na wakacjach w naszej miejscowości życzę radości i życzliwości od moich parafian. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu – pn. śr. pią. sob. o 18.00 zaś wt.i czw. 7.30

Msze św. w tygodniu na zapleczu nowego kościoła.