27 X – 3 XI 2019r.

18.00 – O bł. Boże dla Mariana i Klary w 60 rocznicę ślubu 88 urodziny

Klary i 90 urodziny Mariana

PIĄTEK – Ww. Świętych

9.00 – + Genowefa Niedziela, Małgorzata Lechowicz, Józef Matusiak, Józef Szyc, Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider

14.00 -+Zmarłych spoczywających na cmentarzu

SOBOTA Dzień zmarłych

7.30 – W intencjach papieża

9.00 – +Genowefa Niedziela

18.00 – +Za zmarłych

9.00 -+Karol, Anna, Julia i Józef Pałka, rodzice i rodzeństwo

Ogłoszenia PARAFIALNE na 30 Niedzielę Zwykłą

27 X 2019r.

Dziś Uroczystość odpustowa ku czci św. apostołów Szymona i Judy Tadeusza. Suma odpustowa o 11.30 Kazanie wygłosi ks.Paweł Radziejewski salwatorianin przewodnik tegorocznej pielgrzymki do Łagiewnik.Po Sumie poświęcenie witraża Św. Krzysztofa patrona kierowców. Poświęcenie dokona ks. Dziekan Stanisław Czernik. Serdecznie zapraszam wszystkie grupy działające w naszej miejscowości. Orkiestrę, chór, górników, strażaków, poczty sztandarowe, Żywy Różaniec, młodzież z feretronami, dzieci sypiące kwity i chłopców z dzwoneczkami, służbę liturgiczną, dzieci pierwszokomunijne. Ze spowiedzi można skorzystać w sobotę od 16.00 Dzisiejsza niedziela obchodzona jet jako uroczystość poświęcenia kościoła własnego. Modlimy się za budowniczych naszej świątyni.

PN. święto Świętych App. Szymona i Judy Tadeusza. Msze św. u nas o 9.00 i 18.00 Ten dzień niech będzie miał charakter święta.

PIĄ. Uroczystość Ww. Świetych. Msze św. w kościele o 9.00 i na cmentarzu o 14.00 (jeśli pozwoli pogoda) wystawienie Najświętszego Sakramentu 8.00 – 9.00 z racji pierwszego piątku miesiąca

SOB. wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św. w tym dniu

7.30. 9.00 i 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu 8.00 – 9.00 z racji pierwszej soboty miesiąca.

NIEDZ. za tydzień składka na potrzeby diecezji

Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o 17.30 a dzisiaj przed Mszą św.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, posesji wokół kościołów, kwiaty przy ołtarzu. Także młodzieży przy sprzątaniu cmentarza. W nawie głównej założono żyrandol.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Słoneczna 1 – 21

Na wypominki zmarłych jednorazowe i całoroczne można składać w zakrystii po mszach św. w niedzielę i w tygodniu. Także na cmentarzu w dniu Ww. Zmarłych w piątek – wypominki jednorazowe.

Wychodząc z kościoła można nabyć kolejny nr naszej gazety „Dzwon Nidecki.