11- 17 XI 2019r.

18.00 – +Jan Wybituła

18.00 – O bł. Boże i zdrowie dla członków chóru i orkiestry

i ich rodzin

9.00 -+Genowefa Niedziela, Małgorzata Lechowicz, Józef Matusiak, Józef Szyc, Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc, Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na 32 Niedzielę Zwykłą

10 XI 2019r.

PN. wspomnienie Św. Marcina z Tours bpa. Jest to Dzień Niepodległości. Msza św. za Ojczyznę o 9.00

WT. wspomnienie Św. Jozafata bpa i męczennika. Jest to dzień solidarności z Kościołem prześladowanym.

ŚR. wspomnienie Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

CZW. wspomnienie Św. Elżbiety Węgierskiej

PIĄ. Oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła, kwiaty przy ołtarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Sosnowej.

Spotkanie z rodzicami i dziećmi kl.III w niedziele za tydzień po Mszy św. o 11.00

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00

Na wypominki zmarłych jednorazowe i całoroczne można składać w zakrystii po mszach św. w niedzielę i w tygodniu.

W każdą trzecią niedziele miesiąca `o 9.00 Msza św. za zmarłych z minionego roku.

Nasza parafia otrzymała grant z Ministerstwa Kultury na remont zabytkowego kościoła 2 417 tys. i potrzebny jest wkład własny 426 538 zł. Projekt będzie realizowany przez 3 lata a jego trwałość 5 lat. Dzięki projektowi powstanie muzeum rozproszonej architektury sakralnej obejmującej zabytkowe kościoły w naszej diecezji.

Na stoisku gazetowym kolejny nr naszej gazety „Dzwon Nidecki.”