Ogłoszenia PARAFIALNE na I Niedzielę adewntu

1 XII 2019r.

Dziś rozpoczyna się adwent i nowy rok liturgiczny. Składka na potrzeby diecezji. Roraty w tygodniu wt. i czw. o 7.00 w pozostałe dni o 18.00 Dzieci zapraszam z lampionami, kandydatów do bierzmowania z indeksami.

WT. wspomnienie Św. Franciszka Ksawerego

ŚR. wspomnienie Św. Barbary patronki górników

PIĄ. Wspomnienie Św. Mikołaja bpa

SOB. wspomnienie Św. Ambrożego bpa i doktora Kościoła

NIEDZ. Niepokalane Poczęcie N.M.Panny. Na Mszy św. o 11.00 poświęcenie medalików dla dzieci kl.III

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

W sobotę o 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie kościoła. Dziękuję za wieniec adwentowy i świece roratkę.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 33 – 48

Spotkanie z ministrantami i lektorami w środę po Mszy św.

Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00

Spotkanie z rodzicami dzieci kl.III w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00