13 – 19 I 2020r.

7.30 – +Katarzyna Siwek

18.00 – +Stanisław i Stanisława Kasperek

18.00 – +Jerzy Kruczała

9.00 – ++Małgorzata Lechowicz, Józef Matusiak, Józef Szyc, Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc,Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka.

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Chrztu Pańskiego

19 styczeń 2020r.

Dziś święto Chrztu Pańskiego. Kończy się okres Bożego Narodzenia.

WT. Światowy Dzień migranta i uchodźcy.

PIĄ. Wspomnienie Św. Antoniego opata. Koronka do Miłosierdzia Bożego z racji III piątku miesiąca

Sobotę całodzienna wieczysta adoracja Najśw. Sakramentu.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Za życzliwość w czasie wizyty kolędowej, za ofiary dla księdza, kościelnego i ministrantów. Kto był przeszkodzony w czasie wizyty kolędowej a ma życzenie by przyjąć kolęde w tym roku proszę zgłosić się w zakrystii.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Berno

Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00

Spotkanie dla rodziców i dzieci kl.III w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

Diecezjalna Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele 18 stycznia 2020r. (tj. sobotę)

8.00 – Dolny Nidek-Górka

9.00 – Dolny Nidek

10.00 – Górny Nidek – prawa str.

11.00 – Górny Nidek – lewa str.

12.00 – Kwiczale

13.00 – Berno Duże i Berno Małe