3- 9 II 2020r.

18.00 – 1+Adam Rajda

2 O bł.Boże i zdrowie dla Natalii z okazji roczku

7.30 – +Józef i Aniela Niedziela z rodziny Niedzielów i Matusiaków

18.00 – +Anastazja Kocemba, Amalia Sala, Józef Dąbrowski, Anna Kasperek, Jan Wybituła, Bożena Goc, Wiesław Pytel, Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka. Józef Spadek, Elżbieta Ficek

18.00 – +Stanisław Siwek

9.00 -+Dorota i Franciszek Wróbel i rodzice z obu stron

Ogłoszenia PARAFIALNE na IV niedziela zwykła

2 luty 2020r.

Dziś święto Ofiarowania Pańskiego. Składka przeznaczona na zakony kontemplacyjne. Poświęcenie gromnic na Mszach św.

PN. wspomnienie Św. Błażeja,bpa i męczennika

ŚR. wspomnienie Św. Agaty, dziewicy i męczennicy

CZW. wspomnienie Św. Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy

NIEDZ. Za tydzień składka na potrzeby diecezji.

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem z nami w tym kościele.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30 Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Wspólna 1 i 2