20 – 26 IV 2020r.

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Miłosierdzia Bożego

19 IV 2020r.

Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego, także dziś rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. W życiu codziennym starajmy się naśladować Miłosierdzie Boże.

CZW. uroczystość Św. Wojciecha głównego patrona Polski.

SOB. Św. Marka ewangelisty.

W naszych domach niech będzie więcej codziennej modlitwy. Dziś Niedziela Miłosierdzia Bożego. Proszę odmówić Koronkę do Miłosierdzia Bożego, jeśli to możliwe o godz 15.00

Jeśli nawiedzacie cmentarz, proszę zachować wszystkie polecenia które mamy zachować w miejscach publicznych – nie można się gromadzić powyżej dwóch osób, zachowujemy odległość 2 m

Znicze z nagrobków i śmieci zabieramy do domu gdyż ostatnio zapłaciłem za wywóz kontenera 1250 zł. Nowych wpłat na wywóz śmieci brak.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Z tą prośbą zwracam się do wszystkich a zwłaszcza grup Żywego Różańca.