27 IV – 3 V 2020r.

18.00 – +Józef, Franciszka, Władysław i Jadwiga Ćwiertnia, Bolesław Kasperek, Zofia Hojny, Grażyna Tobiczyk

7.30 – +Józef Spadek

18.00 – + Klara Kijak

7.30 – O Boże błogosławieństwo dla proboszcza od Róż Różańcowych

18.00 – ++Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś

9.00 – O bł. Boże i zdrowie dla Barbary i Andrzeja w 25 rocznicę ślubu
11.00 – +Maria Kuś

9.00 – O bł. Boże dla strażaków i ich rodzin
16.00- + Klara Kijak

Ogłoszenia PARAFIALNE na III Niedzielę Wielkanocną

26 IV 2020r.

ŚR. święto Św. Katarzyny Sieneńskiej

PIĄ. Wspomnienie Św. Józefa robotnika

SOB. uroczystość N.M.P. Królowej Polski – przeniesione z niedzieli – Msze o godz. 9.00 i 11.00

W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Podlas.

Od 20 kwietnia 2020 do odwołania w naszym kościele może przebywać 35 a w drewnianym 15 osób. Do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem. Zajmujemy oznaczone miejsca, aby zachować bezpieczną odległość.

Jeśli nawiedzacie cmentarz, proszę zachować wszystkie polecenia które mamy zachować w miejscach publicznych – nie można się gromadzić powyżej dwóch osób, zachowujemy odległość 2 m

Znicze z nagrobków i śmieci zabieramy do domu gdyż ostatnio zapłaciłem za wywóz kontenera 1250 zł. Nowych wpłat na wywóz śmieci brak.

W naszych domach niech będzie więcej codziennej modlitwy. W piątek rozpoczyna się miesiąc maj. W naszych domach codziennie wieczorem odmówmy litanię do N.M.Panny.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Z tą prośbą zwracam się do wszystkich a zwłaszcza grup Żywego Różańca.