11 – 17 V 2020r.

7.30 – +Władysław Szymański

18.00 – +Andrzej Majkut

18.00 – +Andrzej Majkut

9.00 – ++Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś,
16.00 – +Józef Spadek

Ogłoszenia PARAFIALNE na V Niedzielę Wielkanocną

10 V 2020r.

CZW. święto Św. Macieja apostoła

PIĄ. Modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji III piątku miesiąca

SOB. święto Św. Andrzeja Boboli męczennika, Patrona Polski

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu.

Dziękuję za wpłaty na konto parafii. Zasoby parafii coraz szczuplejsze jak i w waszych rodzinach, a przychodzących do kościoła jest niewielu to i składki są skromniejsze. Ofiary można wpłacać na konto parafii. Nr konta podany jest również w gablocie.

pw. Św. App. Szymona i Judy Tadeusza
          ul. Św. Jana Pawła II 5
          34-122 Nidek
     tytułem: “Utrzymanie parafii”

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Judy Tadeusza 16 – 34

W naszych domach niech będzie więcej codziennej modlitwy. W naszych domach codziennie wieczorem odmówmy Litanię do N.M.P.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki, ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Z tą prośbą zwracam się do wszystkich a zwłaszcza grup Żywego Różańca.

Od 20 kwietnia 2020 do odwołania w naszym kościele może przebywać 35, a w drewnianym 15 osób. Do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem. Zajmujemy oznaczone miejsca, aby zachować bezpieczną odległość. Przy drzwiach porządku pilnują członkowie Rady Parafialnej. Proszę o dezynfekcję rąk i stosowanie się do ich wskazówek.

Jeśli nawiedzacie cmentarz, proszę zachować wszystkie polecenia, które mamy zachować w miejscach publicznych – nie można się gromadzić powyżej dwóch osób, zachowujemy odległość 2 m.

Znicze z nagrobków i śmieci zabieramy do domu gdyż ostatnio zapłaciłem za wywóz kontenera 1250 zł. Nowych wpłat na wywóz śmieci brak.

Na cmentarz coraz częściej podrzucane są prywatne śmieci. Jeśli zauważycie takie osoby, proszę odpisać numer rejestracyjny samochodu i zgłosić do mnie. Wszystkie takie incydenty są zgłaszane na policję.