18 – 24 V 2020r.

18.00 – +Maria Kuś

7.30 – +Józef Spadek

18.00 – +Aniela i Antoni Matusiak, Karol Wandor, Franciszek, Stanisław i Wanda Zmilczak i z rodziny

7.30 – +Maria Kuś

18.00 – +Elżbieta Ficek

18.00 – +Andrzej Majkut

9.00 -+Wiktoria i Piotr Spyrka, Amalia i Władysław Bogunia, Danuta Szypuła
16.00- +Józef Spadek

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na VI Niedzielę Wielkanocną

17 V 2020r.

PN.WT.ŚR. Krzyżowe Dni modlitw o urodzaje.

CZW. wspomnienie Św. Jana Nepomucena męczennika

PIĄ. 25 rocznica pobytu papieża św. Jana Pawła II w Skoczowie. W tym dniu rozpoczyna się nowenna do Ducha Św. Proszę grupy Żywego Różańca o jej prowadzenie.

W ramach obchodów 100 lecia urodzin św. Jana Pawła II, Pierwszy Program Telewizji Polskiej wyemituje w poniedziałek o godz. 18.00 widowisko muzyczne Santo Subito- Prorok naszych czasów.

Od 18 maja Telewizja Polska na 3 Programie będzie codziennie transmitować o godz. 15.00 nabożeństwo Koronki do Bożego Miłosierdzia – w hołdzie za życie Papieża Jana Pawła II – Apostoła Miłosierdzia.

NIEDZ. Za tydzień uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa

Jeśli nawiedzacie cmentarz, proszę zachować wszystkie polecenia które mamy zachować w miejscach publicznych – nie można się gromadzić powyżej dwóch osób, zachowujemy odległość 2 m

Znicze z nagrobków i śmieci zabieramy do domu gdyż ostatnio zapłaciłem za wywóz kontenera 1250 zł. Nowych wpłat na wywóz śmieci brak.

W naszych domach niech będzie więcej codziennej modlitwy. Codziennie wieczorem odmówmy litanię do N.M.Panny.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Z tą prośbą zwracam się do wszystkich a zwłaszcza grup Żywego Różańca.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu .

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Szymona

Od 17 maja 2020 do odwołania w naszym kościele może przebywać 52 a w drewnianym 25 osób. Do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem. Zajmujemy oznaczone miejsca, aby zachować bezpieczną odległość. Msza św. wieczorna w sobotę traktowana jest jako niedzielna.