25- 31 V 2020r.

Ogłoszenia PARAFIALNE na Niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego

24 V 2020r.

Dziś uroczystość Wniebowstąpienia Pana Jezusa

WT. wspomnienie Św, Filipa Nereusza, kapłana. W tym dniu modlimy się za wszystkie matki z okazji ich święta.

PIĄ. Wspomnienie Św. Urszuli Leduchowskiej, dziewicy.

SOB. wspomnienie Św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, patrona naszej diecezji. W tym dniu w Bielsku Białej diakoni zostaną wyświęceni na kapłanów. Otoczmy ich modlitwą.

NIEDZ. Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Kończymy także maryjne nabożeństwa majowe.

Jeśli nawiedzacie cmentarz, proszę zachować wszystkie polecenia które mamy zachować w miejscach publicznych – nie można się gromadzić powyżej dwóch osób, zachowujemy odległość 2 m

Znicze z nagrobków i śmieci zabieramy do domu gdyż ostatnio zapłaciłem za wywóz kontenera 1250 zł. Nowych wpłat na wywóz śmieci brak.

W naszych domach niech będzie więcej codziennej modlitwy. Codziennie wieczorem odmówmy litanię do N.M.Panny.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym. Z tą prośbą zwracam się do wszystkich a zwłaszcza grup Żywego Różańca.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu .

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Widokowa i Spacerowa

Od 17 maja 2020 do odwołania w naszym kościele może przebywać 52 a w drewnianym 25 osób. Do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem. Zajmujemy oznaczone miejsca, aby zachować bezpieczną odległość. Msza św. wieczorna w sobotę traktowana jest jako niedzielna.