15 – 21 VI 2020r.

18.00 – +Stanisław Kamionka

18.00 – +Władysław Szymański

18.00 – +Maria Kuś

9.00 – ++Aniela Sowińska, Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek
16.00 – +Andrzej Majkut

3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Ogłoszenia PARAFIALNE na XI niedzielę zwykłą

14 VI 2020r.

ŚR. wspomnienie Św. Brata Alberta Chmielowskiego

CZW. Zakonczenie oktawy Bożego Ciała, oraz poświęcenie wianków.

PIĄ. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post pokarmów mięsnych. Przed Mszą św. koronka do Miłosierdzia Bożego.

SOB. wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.

Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o 16.00

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu, przygotowanie ołtarzy , uczestnikom procesji Bożego Ciała i oktawy. Strażakom za zapewnienie porządku w czasie procesji.

Trwają prace remontowe przy drewnianym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Słoneczna 22 – 57

Od 31 maja 2020 do odwołania do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem. Msza św. wieczorna w sobotę traktowana jest jako niedzielna.

Spotkanie z dziećmi kl. III dziś po Mszy św. o 11.00 i za tydzień o tej samej porze.