22 – 28 VI 2020r.

Ogłoszenia PARAFIALNE na XII niedzielę zwykłą

21 VI 2020r.

ŚR. uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela

SOB. N.M.Panny – Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Msze św. o 11.00 dla dzieci pierwszokomunijnych a o 18.00 Msza św. z procesją . Serdecznie zapraszam. Przewodniczyć będzie o. Stefan były rekolektant naszej parafii.

Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu po Mszy św. a w niedzielę po Mszy św. o 16.00

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu, dzisiejszą składkę z trzeciej niedzieli. Zostanie przeznaczona na zakup węgla na zimowe ogrzewanie.

Dziękuję za zakup odkurzacz, gdyż dotychczasowy uległ zepsuciu – korzystaliśmy z niego 12 lat oraz za dofinansowanie zakupu kamery do transmisji ze składek od sprzątających.

Trwają prace remontowe przy drewnianym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych.

Od 31 maja 2020 do odwołania do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem. Msza św. wieczorna w sobotę traktowana jest jako niedzielna.

Spotkanie z dziećmi kl. III dziś po Mszy św. o 11.00 i w tygodniu po Mszach św. wieczornych. Spowiedz dla dzieci kl.III w piątek o 15.30

Msza św. pierwszokomunijna w sobotę (dzień odpustu) o 11.00