27 VII – 2 VIII 2020r.

26 VII 2020r.

ŚR. wspomnienie Św. Marty

PIĄ. Wspomnienie Św. Ignacego z Loyoli

SOB. wspomnienie Św. Alfonsa Liguoriego. Pierwsza sobota miesiąca. Modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie. W tym dniu rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji. Modlimy się w intencji trzeźwości a także postanowienia które można wpisać do księgi trzeźwości która jest wystawiona w kościele przy bocznym ołtarzu.

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie posesji wokół kościołów.

Trwają prace remontowe przy drewnianym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Malinowa i Św. Barbary 1 – 11

Od 31 maja 2020 do odwołania do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem.

Po Mszy św. poświęcenie pojazdów. Można złożyć ofiare na misje na zakup środków transportu dla misjonarzy.

Wypoczywającym na wakacjach w naszej miejscowości życzę miłego wypoczynku, życzliwości od moich parafian. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę o 9.00 11.00 i 16.00 a w tygodniu wt. i czwartek o 7.30 a w pozostałe dni o 18.00