3 – 9 VIII 2020r.

18.00 – 1+ Jan,Antonina Kotlarscy, Maria i Julian Szmit,

Adam Wesołowski

7.30 – +Andrzej Majkut

18.00 – +Anna Smolik, Zbigniew Kasperek, Bernadeta Domider, Jerzy Kruczała, Katarzyna Siwek, Cecylia Borgosz, Helena Fabia, Józef Walaśkiewicz, Czesław Mieszczak, Władysław Szymański, Andrzej Majkut, Stanisław Kamionka, Józef Spadek, Elżbieta Ficek, Klara Kijak, Maria Kuś, Zdzisław Żurek Jadwiga Szłapa, Krzysztof Hrapkowicz, Józef Gawlik

18.00 – O bł. Boże dla Małgorzaty i Andrzeja w 30 rocznicę ślubu

9.00 – +Franciszek i Andrzej Majkut

16.00 – +Maria Kuś

Ogłoszenia PARAFIALNE na XVIII niedzielę zwykłą

2 VIII 2020r.

WT. wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya

CZW. święto Przemienienia Pańskiego

SOB. wspomnienie Św. Dominika

W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem z nami w tym kościele.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.30

Miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości i abstynencji. Modlimy się w intencji trzeźwości a także postanowienia które można wpisać do księgi trzeźwości która jest wystawiona w kościele przy bocznym ołtarzu.

Otoczmy modlitwą lekarzy, pielęgniarki , ratowników medycznych. Narażają swoje zdrowie i życie. Codziennie odmówmy jakąś modlitwę w ich intencji o zdrowie dla nich i siłę w służbie chorym.

Dziękuję za sprzątanie kościoła i kwiaty przy ołtarzu. Ofiary złoż+one z okazji poświęcenia pojazdów.

Trwają prace remontowe przy drewnianym kościele.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Sw. Barbary 12- 45

Od 31 maja 2020 do odwołania do kościoła wchodzimy i przebywamy w nim z zasłoniętymi ustami i nosem.

Proszę z cmentarza zabierać śmieci do domu. W minionym tygodniu kolejny kontener wypłaciłem – 1250 zł. Dotąd tylko jedną wpłatę mam na śmieci a to już kolejny kontener w tym roku. Dzisiejszą składkę muszę przeznaczyć na ten cel. jak na razie nie mam żadnych wieści z gminy co będzie z cmentarzem.