Ogłoszenia na 24 lipca 2016

Ogłoszenia PARAFIALNE  na XVII  niedzielę zwykłą   24  VII 2016

PON. Święto św. Jakuba, apostoła

WT. Wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców N.M.P.

PIĄ. Wspomnienie św. Marty

NIEDZ. Za tydzień po Mszach św. poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców. Przy poświęceniu można złożyć ofiarę na misje (zakup środków transportu dla misjonarzy m.in. rowerów dla misjonarzy z Afryki)

Od tygodnia nasza parafia posiada własną stronę internetową: parafianidek.pl , na której zamieszczone są informacje o parafii, a także publikowane będą ogłoszenia parafialne wraz z intencjami mszalnymi na cały tydzień.

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła i pomoc w przyjęciu pielgrzymów z Włoch.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  domów nr 201-205. Do najbliższej kolędy wyznaczanie do sprzątania będę posługiwał się starą numeracją  Nidku.

Wypoczywającym na wakacjach w naszej miejscowości życzymy życzliwości od mieszkańców Nidku. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu – pn. śr. pią. sob. o 18.00, wt. czw. o 7.30.

W zakrystii rozprowadzane są cegiełki w cenie 20 zł. na witraż Miłosierdzia Bożego. Będzie to pamiątka nawiedzenia kopii Obrazu Miłosierdzia Bożego

Kościół drewniany będzie otwarty  w każdą niedzielę w czasie wakacji od 8.30 do 12.30  są cegiełki na witraż Miłosierdzia Bożego.

25 – 31 VII 2016r.

18.00 – O bł. Boże dla p.Organisty z okazji Dnia Imienin