Ogłoszenia na 31 lipca 2016

Ogłoszenia PARAFIALNE  na XVIII  niedzielę zwykłą   31  VII 2016

PON. wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

CZW. wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, kapłana

SOB. święto Przemienienia Pańskiego. W tym dniu wyrusza z Hałcnowa Piesza Pielgrzymka naszej diecezji do Częstochowy. Zapisy w Andrychowie w kościele na osiedlu. Szczegóły na plakacie.

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów.
W piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.
W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi – od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. Sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz. 16.00.
W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.
Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Rozpoczyna się miesiąc sierpień – miesiąc trzeźwości. Przy bocznym ołtarzu będzie wystawiona księga trzeźwości. Można wpisać swoje postanowienie ofiarowane w intencji uzależnionych.

Dziś po Mszach św. poświęcenie pojazdów z okazji św. Krzysztofa patrona kierowców. Przy poświęceniu można złożyć ofiarę na misje (zakup środków transportu dla misjonarzy.)

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła  i pomoc w przyjęciu pielgrzymów z Włoch.  Dziękuję młodzieży z Włoch za ofiarę na witraż 750 €.

Można zamówić kubek upamiętniający pobyt młodzieży z Włoch. Lista zamówień w zakrystii.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom  z  domów nr 206-216. Do najbliższej kolędy wyznaczanie do sprzątania będę posługiwał się starą numeracją  Nidku.

Wypoczywającym na wakacjach w naszej miejscowości życzymy życzliwości od mieszkańców Nidku. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu – pn. śr. pią. sob. o 18.00 wt. czw. 7.30

W zakrystii rozprowadzane są cegiełki w cenie 20 zł. na witraż Miłosierdzia Bożego. Będzie to pamiątka nawiedzenia kopii Obrazu Miłosierdzia Bożego.

Kościół drewniany będzie otwarty w każdą niedzielę w czasie wakacji od 8.30 do 12.30  są cegiełki na witraż Miłosierdzia Bożego.

1 – 7 VIII 2016r.

18.00 – +Kazimierz Bizoń

7.30 – +Zofia Szilder

18.00 – Msza św. do M.B. Nieustającej Pomocy