Ogłoszenia na 7 sierpnia 2016

Ogłoszenia PARAFIALNE  na XIX  niedzielę zwykłą   7  VIII 2016

PON. wspomnienie św. Dominika, kapłana

WT. święto św. Teresy  Benedykty  od Krzyża, patronki Europy

ŚR. święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika

CZW. wspomnienie św. Klary

SOB. M.B.Kalwaryjskiej.

W przyszłą niedzielę oddajemy cześć św. Maksymilianowi Marii Kolbe.

Sierpień – miesiąc trzeźwości. Przy bocznym ołtarzu będzie wystawiona księga trzeźwości. Można wpisać swoje postanowienie ofiarowane w intencji uzależnionych.

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła  i ofiary złożone przy poświęceniu pojazdów. Przeznaczone będą na misje.

Można zamówić kubek upamiętniający pobyt  młodzieży z Włoch. Lista zamówień w zakrystii.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  domów nr 1-5 Do najbliższej kolędy wyznaczanie do sprzątania będę posługiwał się starą numeracją  Nidku.

Wypoczywającym na wakacjach w naszej miejscowości życzymy życzliwości od mieszkańców Nidku. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu – pn. śr. pią. sob. o 18.00 wt. czw. 7.30

W zakrystii rozprowadzane są cegiełki w cenie 20 zł. na witraż Miłosierdzia Bożego. Będzie to pamiątka nawiedzenia kopii Obrazu Miłosierdzia Bożego.

Kościół drewniany będzie otwarty  w każdą niedzielę w czasie wakacji od 8.30 do 12.30  są cegiełki na witraż Miłosierdzia Bożego.

Spotkanie z dziećmi wyjeżdżającymi pod Babią Górę i ich rodzicami dziś po Mszy św o 11.00

Spotkanie z przedstawicielami rodzin z rejonu Podlas w sprawie peregrynacji obrazu Miłosierdzia Bożego w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

8 – 14 VIII 2016r.

19.00 – +Zofia Szilder