Ogłoszenia na 14 sierpnia 2016

Ogłoszenia PARAFIALNE  na XX  niedzielę zwykłą   14  VIII 2016

Dzisiaj oddajemy cześć św. Maksymilianowi Marii Kolbe.

PON. uroczystość Wniebowzięcia N.M.P. Msze św. o 9.00 i 11.00.
Po Mszach św. poświęcenie ziół.

ŚR.  wspomnienie św. Jacka – kapłana

PIĄ. Oddajemy  cześć Miłosierdziu Bożemu z racji III piątku  miesiąca

SOB. wspomnienie św. Bernarda  opata i doktora Kościoła

Sierpień – miesiąc trzeźwości. Przy bocznym ołtarzu będzie wystawiona księga trzeźwości. Można wpisać swoje postanowienie ofiarowane w intencji uzależnionych.

Za tydzień 3 niedziela miesiąca – składka na inwestycje w parafii.

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła  i dekoracje ołtarza.

Można zamówić kubek upamiętniający pobyt  młodzieży z Włoch. Lista zamówień w zakrystii.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  domów nr 6-10  Do najbliższej kolędy wyznaczanie do sprzątania będę posługiwał się starą numeracją  Nidku.

Wypoczywającym na wakacjach w naszej miejscowości życzymy życzliwości od mieszkańców Nidku. Zapraszam na Mszę św. w niedzielę o 9.00 i 11.00 a w tygodniu – pn.śr. pią. sob. o 18.00 wt. czw. 7.30.

W zakrystii rozprowadzane są cegiełki w cenie 20 zł. na witraż Miłosierdzia Bożego. Będzie to pamiątka nawiedzenia kopii Obrazu Miłosierdzia Bożego.

Msza św. dla rolników – podziękowanie za tegoroczne plony – w niedzielę za tydzień o 11.00.

Kościół drewniany będzie otwarty  w każdą niedzielę w czasie wakacji od 8.30 do 12.30.

Spotkanie z przedstawicielami rodzin z rejonu Podlas w sprawie peregrynacji obrazu Miłosierdzia Bożego dziś  po Mszy św. o 11.00.

Spotkanie z dziećmi odmawiającymi różaniec w niedzielę za tydzień po Mszy św o 11.00.

Spotkanie z uczestnikami ŚDM w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00.

15 – 21 VIII 2016r.

PONIEDZIAŁEK – Wniebowzięcie N.M.P.
9.00 – +Franciszek i Henryk Majda

7.30 – +Józef Jekiełek i rodzice z obu stron

18.00 – +Eugeniusz Habdas

7.30 – +Kazimierz Bizoń