Ogłoszenia na 28 sierpnia 2016

Ogłoszenia PARAFIALNE  na XXII  niedzielę zwykłą   28  VIII 2016

PON. wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

CZW. wspomnienie bł. Bronisława, dziewicy. W  tym dniu rozpoczynamy nowy rok szkolny. O godz. 8.00 Msza św. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież grono pedagogiczne i rodziców.

SOB. wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego. Papieża i doktora Kościoła.

NIEDZ. Za tydzień składka na potrzeby diecezji. W tym dniu odbędą się uroczystości ku czci św. Melchiora Grodzieckiego w Cieszynie.

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 1800 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00

W sobotę po Mszy św. posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła  i dekoracje ołtarza. Za wszystkie wpisy do Księgi Trzeźwości z okazji Miesiąca Trzeźwości. Dziękuję wszystkim którzy dyżurowali przy starym kościele by mógł być otwarty w czasie wakacji.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  domów nr 16-20  Do najbliższej kolędy wyznaczanie do sprzątania będę posługiwał się starą numeracją  Nidku.

W zakrystii rozprowadzane są cegiełki w cenie 20 zł. na witraż Miłosierdzia Bożego. Będzie to pamiątka nawiedzenia kopii Obrazu Miłosierdzia Bożego

29 VIII – 4 IX  2016r.

18.00 – +Marianna Piotrowska

7.30 – +Eugeniusz Habdas