Ogłoszenia na 30 października 2016

Ogłoszenia PARAFIALNE  na 31 niedzielę zwykłą   30  X  2016

Dziś Uroczysta Suma odpustowa  o 11.30. przewodniczyć będzie ks. Jan Rajda. Serdecznie zapraszam.

WT. Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 9.00 i na cmentarzu o 14.00. W tym dniu przy bramie cmentarnej będzie kwesta na główną alejkę wzdłuż cmentarza.

ŚR. Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze św o 7.30, 9.00 i 18.00

PIĄ. wspomnienie św. Karola Boromeusza

NIEDZ. za tydzień składka na potrzeby diecezji. Droga Krzyżowa  w Oświęcimiu Brzezince o 14.00.

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów. W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.  W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi – od godz. 17.00 do 1800 przy wystawionym Najśw. sakramencie. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz. 16.00.

W piątek o godz. 14.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła  i dekoracje ołtarza.

Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom  z nr 66-70

Na wypominki jednorazowe i roczne można zgłaszać w zakrystii.

Z okazji odpustu dziś  do godz. 12.00  i we wtorek z okazji Wszystkich Świętych będzie otwarty stary kościół gdzie można się pomodlić. Przy wejściu można nabyć cegiełki na witraż Miłosierdzia Bożego.

31 X – 6 XI  2016r.

18.00 – +Marek Szymański

WTOREK – Wszystkich Świętych
9.00 – +Edward Pytel
14.00 – +Zmarłych spoczywających na cmentarzu

ŚRODA – Wszystkich Wiernych Zmarłych
7.30 – W intencjach Ojca Św.
9.00- +Za wszystkich wiernych zmarłych
18.00 – MSZA ŚW. DO M.B. NIEUSTAJĄCEJ POMOCY
1. +Anna, Aleksander i Ryszard Michalak i Rozalia Olbrzymek

7.30 – +Maria Zacny