Ogłoszenia PARAFIALNE  na I Niedzielę Adwentu  27 XI 2016

Kalendarz liturgiczny

Dziś  rozpoczyna się adwent. Rozpoczynamy czas świętego oczekiwania na przyjście Pana  w tajemnicy Wcielenia oraz radosnego  wyglądania  na moment paruzji. Na roraty serdecznie zapraszam dzieci z lampionami.

ŚR. święto św. Andrzeja Apostoła

SOB. wspomnienie św. Franciszka Ksawerego

NIEDZ. za tydzień górnicy czczą swoją patronkę św. Barbarę. Jest to dzień modlitw za bezrobotnych. W tym dniu wspieramy modlitwą i finansowo kościół na wschodzie.

W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca

W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów

W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.

W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 1800 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00

W sobotę  o 15.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych.

Proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła. Za składkę z trzeciej niedzieli.

Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 91-100

Spotkanie z rodzicami dzieci kl.III  dziś po Mszy św. o 11.00

28 XI – 4 XII 2016r.

18.00 – +Maria Zacny