Ogłoszenia PARAFIALNE  na II Niedzielę Adwentu

4 XII 2016 Kalendarz liturgiczny WT. wspomnienie św. Mikołaja ŚR. wspomnienie św. Ambrożego CZW. uroczystość N.M.Panny Niepokalanie Poczętej. Msze św. o 9.00 i 18.00 Na Mszy Wieczornej poświęcenie medalików dla dzieci kl. III NIEDZ. za tydzień skłądka przeznaczona  na potrzeby diecezji Dziś górnicy czczą swoją patronkę św. Barbarę. Jest to dzień modlitw za bezrobotnych. Dziś wspieramy modlitwą i finansowo kościół na wschodzie. W zakrystii można nabyć świece wigilijne składając ofiarę na zorganizowanie Wieczerzy Wigilijnej dla bezdomnych.   Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła. Za składkę z trzeciej niedzieli.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 101-110 Spotkanie Radą Duszpasterską   dziś po Mszy św. o 11.00 Spotkanie dla rodziców ministrantów i lektorów w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

INTENCJE MSZALNE 5 – 11 XII 2016r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Rozalia i Józef Mendyk z synem, Władysław, Stanisław                   Kazimiera, Maria i Antoni Kasperek

WTOREK 7.00 – +Maria Zacny

ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy     18.00 – 1+ Antoni i Aniela Matusiak, Karol Wandor, Stanisław Góralczyk, z rodz. Matusiaków, Niedzielów  i Wilków  2 o bł. Boże dla darczyńców na leczenie Krzysia 3 O bł. Boże i dary Ducha Św. dla Kornelii w 18 rocznicę urodzin

CZWARTEK- Niepokalane Poczęcie N.M.Panny.       9.00 – Franciszek Majkut     18.00 – Stanisława Kasperek

PIĄTEK 18.00 – +Edward Pytel

SOBOTA 18.00 – +Franciszek i Dorota Wróbel, Stanisław Piwowarczyk NIEDZIELA      9.00 – +Stefan i Aleksandra Matejko i ich rodzice     11.00 –  ZA PARAFIAN