Ogłoszenia PARAFIALNE  na III Niedzielę Adwentu  

11 XII 2016 Kalendarz liturgiczny WT. wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy ŚR. wspomnienie św. Jana od Krzyża, kapłana i i doktora Kościoła PIĄ. oddajemy cześć Miłosierdziu Bożemu W środę, piątek i sobotę modlimy się  za rodziny i przygotowujących się do małżeństwa. W zakrystii można nabyć świece wigilijne składając ofiarę na zorganizowanie Wieczerzy Wigilijnej dla bezdomnych.   Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 111-115 Spotkanie dla rodziców ministrantów i lektorów  dziś  po Mszy św. o 11.00 W związku z wyremontowaną drogą a braku chodników dla pieszych przypominam pieszym  o obowiązku noszenia odblaskowych świateł. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00 Spotkanie dla dzieci odmawiających różaniec w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 Kolęda po świętach Bożego Narodzenia. Msze św. w czasie kolędy o 7.30. Serdecznie zapraszam  mieszkańców rejonu gdzie będzie kolęda na Mszę św.  PN. Kwiczale WT. Białą Droga ŚR. Nidek Górny- prawa strona CZW. Podlas PIĄ. Berno Duże SOB. Buk Poświęcenie figurek Dzieciątka Jezus do szopki i na stół wigilijny w niedzielę za tydzień na Mszy św. o 11.00 Spowiedź św. z okazji świąt w niedzielę za tydzień od 14 – do 17.30 z przerwą o 15.30. Aby uniknąć kolejek Parafianie przychodzący do kościoła od strony starego kościoła przyjdą na 14 godz a pozostali 16.00

INTENCJE MSZALNE 12 – 18 XII 2016r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Stanisława Kasperek

WTOREK 7.00 – + Edward Pytel

ŚRODA 18.00 – +Franciszek Majkut

CZWARTEK 7.00 – +Stanisława Kasperek

PIĄTEK 18.00 – +Franciszek Majkut

SOBOTA  18.00 – +Karol Wandor, Antoni i Aniela Matusiak, z rodz. Wandorów Matusiaków i Niedzielów

NIEDZIELA  9.00 – +Stanisława Kasperek     11.00 –  ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii