Ogłoszenia PARAFIALNE na IV Niedzielę Adwentu

18 XII 2016

Kalendarz liturgiczny SOB. Wigilia Bożego Narodzenia. Po roratach dla dzieci konkurs lampionów. Światło Betlejemskie będzie można zabrać z kościoła do godz. 10.00. Pasterka o północy.  Serdecznie zapraszam. Składka z pasterki przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

W przyszłą niedzielę uroczystość Bożego Narodzenia. W zakrystii można nabyć świece wigilijne składając ofiarę na zorganizowanie Wieczerzy Wigilijnej dla bezdomnych.   Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła i ozdoby choinkowe zakupione przez sprzątających.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 120-140 sprzątanie w piątek. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania  dziś po Mszy św. o 9.00 Spotkanie dla dzieci odmawiających różaniec  dziś po Mszy św. o 11.00 Posługa sakramentalna u obłożnie chorych w piątek o 9.00 Spotkanie z rejonem Berno Duże w sprawie peregrynacji obrazu w poniedziałek za tydzień po Mszy św. o 9.00 Kolęda po świętach Bożego Narodzenia.

Msze św. w czasie kolędy o 7.30. Serdecznie zapraszam  mieszkańców rejonu gdzie będzie kolęda na Mszę św.  Wt. Kwiczale Śr. Białą Droga Czw. Nidek Górny- prawa strona Pią. Podlas Sob. Berno Duże Poświęcenie figurek Dzieciątka Jezus do szopki i na stół wigilijny dziś na Mszy św. o 11.00 Spowiedź św. z okazji świąt  dziś od 14 – do 17.30 z przerwą o 15.30. Aby uniknąć kolejek Parafianie przychodzący do kościoła od strony starego kościoła przyjdą na 14 godz a pozostali 16.00

INTENCJE MSZALNE 19 – 25 XII 2016r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Maria, Anna i Henryk Hojny

WTOREK 7.00 – + Jan Zacny

ŚRODA 18.00 – +Maria Zacny

CZWARTEK 7.00 – + Jan Piwowarczyk, rodzice, Tekla, Katarzyna i Franciszek Matusiakowie

PIĄTEK 18.00 – +Edward Pytel

SOBOTA  7.00 – +Franciszek Majkut      00.00 – +Za zmarłych górników

NIEDZIELA- Boże Narodzenie      9.00 – +Władysław Kocemba     11.00 –  ZA PARAFIAN