Ogłoszenia PARAFIALNE  na Uroczystość  Bożego Narodzenia

25 XII 2016 Kalendarz liturgiczny PN. Święto Św. Szczepana. Msze św. o 9.00 i 11.00 WT. święto św. Jana Apostoła. ŚR. święto św. Młodzianków PIĄ. święto Św. Rodziny SOB. Ostatni dzień roku.

Zapraszam na Mszę św. o 18.00 i nabożeństwo przebłagalne a także sprawozdanie gospodarcze i duszpasterskie starego roku. NIEDZ. za tydzień uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła i dekoracje świąteczne, ofiarę od sprzątających 160 zł.

Dziękuję za choinki do kościoła  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 141-145  Spotkanie z rejonem Berno Duże w sprawie peregrynacji obrazu jutro po Mszy św. o 9.00

Kolęda w tym tygodniu.  Wt. Kwiczale Śr. Białą Droga Czw. Nidek Górny- prawa strona Pią. Podlas Sob. Berno Duże Msze św. w czasie kolędy o 7.30. Serdecznie zapraszam  mieszkańców rejonu gdzie będzie kolęda na Mszę św. Dzieci przygotują zeszyty z katechezy a gospodarz domu wpłatę na wywóz śmieci z cmentarza. W czasie kolędy można złożyć ofiarę na remont wieży na nowym kościele.  Kolęda na następny tydzień  PN. Nidek Dolny WT. Berno Małe ŚR  Nidek Dolny Górka CZW. Bloki (od godz 15.00)  SOB. Buk

 

INTENCJE MSZALNE 26 XII2016  –  1 I 2017

PONIEDZIAŁEK – św. Szczepan 9.00 – +Krystyna i Stanisław Żaba, rodzice i rodzeństwo    11.00-  +Stanisława Kasperek

WTOREK 7.30 – +Maria Zacny

ŚRODA 7.30 – +Franciszek Majkut

CZWARTEK 7.30 – +Stanisław i Władysława Ćwiertnia i rodzice z obu stron

PIĄTEK 7.30 – +Maria Zacny

SOBOTA 18.00 – +Stanisława Kasperek

NIEDZIELA 9.00 – +Maria Zacny     11.00 –  ZA PARAFIAN