Ogłoszenia PARAFIALNE  na Uroczystość  Świętej Bożej Rodzicielki

1 styczeń 2017 Kalendarz liturgiczny PN. wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu Piątek: Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. o 9.00 i 11.00. Po Mszy św. Orszak Trzech Króli. Zapraszam serdecznie w przebraniu jasełkowym. Przejdziemy do szkoły i na hali sportowej jasełka i śpiew kolęd. SOB. NIEDZ. za tydzień przypada Uroczystość Chrztu Pańskiego W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 8.00 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.  W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi.  Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek i w piątek przed Mszą św.  W sobotę  o 16.00 w starym kościele koncert kolęd. Zaprasza dyrekcja naszej szkoły. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła i dekoracje świąteczne, ofiarę od sprzątających 160 zł.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 146 -150

Kolęda w tym tygodniu.  PN. Nidek Dolny WT. Berno Małe ŚR  Nidek Dolny Górka CZW. Bloki (od godz 15.00)  SOB. Buk Msze św. w czasie kolędy o 7.30. Serdecznie zapraszam  mieszkańców rejonu gdzie będzie kolęda na Mszę św. Dzieci przygotują zeszyty z katechezy a gospodarz domu wpłatę na wywóz śmieci z cmentarza. W czasie kolędy można złożyć ofiarę na remont wieży na nowym kościele.  Kolęda na następny tydzień  PN. Nidek Górny – lewa str. WT.Aleja

INTENCJE MSZALNE 2 – 8 I 2017r.

PONIEDZIAŁEK 7.30 – +Maria Zacny

WTOREK 7.30 – +Jan Matusiak, rodzice, bracia i siostry, Ludwik Wandor

ŚRODA- Msza wspólna do M.B.Nieustającej Pomocy  7.30 -1+Marian Żabiński

CZWARTEK 7.30 – o bł.Boże dla Marzenki w pierwszą rocznicę urodzin

PIĄTEK- Uroczystość Objawienia Pańskiego 9.00 – +Stanisława Rajda, Józef Wiktor, Zofia Szilder, Kazimierz Bizoń, Eugeniusz Habdas, Marianna Piotrowska, Marek,  Szymański, Maria Zacny, Edward Pytel, Franciszek  Majkut, Stanisława Kasperek     11.00- ZA PARAFIAN

SOBOTA 7.30 – +Maria Zacny

NIEDZIELA 9.00 – +Amalia i Rozalia Walaśkiewicz     11.00 –  ZA PARAFIANgłoszenia parafialne