Ogłoszenia PARAFIALNE na Uroczystość Chrztu Pańskiego 8 styczeń 2017

Od poniedziałku rozpoczyna się okres zwykły i trwać będzie do Środy Popielcowej. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła. Dziękuję wszystkim którzy brali udział w Orszaku Trzech Króli. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z nr 151-160 Spotkanie opłatkowe dla Rady Duszpasterskiej, Ekonomicznej i przewodniczących rejonów dziś po Mszy św. o 11.00 Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9,00 Spotkanie dla dzieci z Żywego Różańca, scholi, ministrantów i lektorów w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00

Kolęda w tym tygodniu. PN. Nidek Górny – lewa str. WT.Aleja Msze św. w czasie kolędy o 7.30. Serdecznie zapraszam mieszkańców rejonu gdzie będzie kolęda na Mszę św. Dzieci przygotują zeszyty z katechezy a gospodarz domu wpłatę na wywóz śmieci z cmentarza. W czasie kolędy można złożyć ofiarę na remont wieży na nowym kościele. Diecezjalna Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu w naszym kościele 18 stycznia 2017r.( tj. w środę)

INTENCJE MSZALNE 9 – 15 I 2017r.

PONIEDZIAŁEK 7.30 – +Maria Zacny

WTOREK 7.30 – +Marek Szymański

ŚRODA 18.00 – +Walenty Bogunia z rodzicami

CZWARTEK 7.30 – +Mariana Piotrowska

PIĄTEK 18.00 – +Marek Szymański

SOBOTA 18.00 – +Marianna Piotrowska

NIEDZIELA 9.00 – +Marianna Piotrowska 11.00 – ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii głoszenia parafialne