Ogłoszenia PARAFIALNE  na 3 niedzielę zwykłą  22  styczeń 2017

Kalendarz liturgiczny WT. wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła. ŚR. Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła CZW. wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa  PIĄ. wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza SOB. wspomnienie św. Tomasza z Akwinu Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, dekoracje z kwiatów przy ołtarzu. Dziękuję za czuwanie modlitewne w środę  na całodziennej adoracji Najświętszego Sakramentu. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 166 -170 Spotkanie z rejonem Berno Małe w sprawie peregrynacji Obrazu Miłosierdzia Bożego dziś  po Mszy św. o 11.00

INTENCJE MSZALNE 23 – 29 I 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – O bł. Boże dla Mileny Majda z okazji roczku

WTOREK 7.30 – +Henryk Seneszyn

ŚRODA 18.00 – +Teodor i Maria Seneszyn

CZWARTEK 7.30 – +Henryk Seneszyn

PIĄTEK 18.00 – +Tadeusz i Amalia Wandor

SOBOTA 18.00 – O bł. Boże dla Dominika w pierwszą rocznicę urodzin

NIEDZIELA 9.00 -+Józef, Stefania, Władysław, Stanisław i Zyta Mrzygłodowie. 11.00 – ZA PARAFIANgłoszenia Parafialne