Ogłoszenia PARAFIALNE na 4 niedzielę zwykłą 29 styczeń 2017

Kalendarz liturgiczny WT. wspomnienie św. Jana Bosko kapłana CZW. święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o 7.30 i 18.00 Na mszach św. poświęcenie gromnic. Składka przeznaczona na zakony kontemplacyjne NIEDZ. za tydzień składka na potrzeby diecezji W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.  W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 1800 przy wystawionym Najśw. sakramencie.

Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.17.00 W niedzielę od godz. 13.00 posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, dekoracje z kwiatów przy ołtarzu.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z nr 171-185