Ogłoszenia PARAFIALNE  na  I Niedzielę  Wielkiego Postu 5 III 2017

Kalendarz liturgiczny W niedzielę za tydzień modlimy się za misjonarzy z Afryki i swoimi ofiarami wspieramy ich pracę . W piątek  Droga Krzyżowa o 17. 30 Gorzkie Żale w niedzielę po Mszy św. o 11.00 Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, za modlitwy w czasie Nabożeństwa Czterdziestogodzinnego.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  ul. Św. Jana Pawła II nr. 11,15,17,19,23,25,27,29,31,33 Spotkanie z rodzicami kandydatów do bierzmowania  za tydzień w niedzielę po Mszy św. o 11.00

INTENCJE MSZALNE 6 – 12 III 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Henryk Seneszyn

WTOREK 7.30 – +Józef Matejko

ŚRODA 18.00 – +Marianna,  Stanisław, Antoni, Katarzyna i Antoni Zacny

CZWARTEK 7.30 – + Józef Matejko

PIĄTEK 18.00 – +Konstanty Walus z rodzicami, Dorota  i Franciszek Wróbel

SOBOTA 18.00 – +………………………….

NIEDZIELA 9.00 -+Władysław Jordanek, Julia Wróbel      11.00 – ZA PARAFIAN

Kolejność ulic do sprzątania kościoła Ul.Św.Jana Pawła II- str.lewa Ul.Św.Jana Pawła II str.prawa Ul.Wrzosowa Ul.Kasztanowa str.lewa Ul.Kasztanowa str.prawa Ul.Podlas Ul.Ogrodowa Ul.Św.Judy Tadeusza str.prawa Ul.Św.Judy Tadeusza str.lewa Ul.Św.Szymona str.lewa Ul.Św. Szymona str. prawa Ul.Widokowa Ul.Spacerowa Ul.Różana Ul.Słoneczna str.prawa Ul.Słoneczna str.lewa Ul. Lipowa str. prawa Ul. Lipowa str. lewa Ul. Malinowa Ul. Św. Barbary str. lewa Ul. Św. Barbary str. prawa Ul. Dolna str. prawa Ul. Dolna str. lewa Ul. Berno str. prawa Ul. Berno str. lewa Ul.Pogodna Ul. Bukowa Ul. Graniczna Ul. Wspólna Ul. Leśna Ul. Spokojna Ul. Św. Floriana