Ogłoszenia PARAFIALNE na V Niedzielę Wielkiego Postu 2 IV 2017

Za tydzień Niedziela Palmowa. Na Mszy św. o 11.00 poświęcenie i procesja z palmami. Po Mszy św. konkurs palm W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W piątek Droga Krzyżowa po Mszy św. wieczornej. Droga Krzyżowa będzie ulicami naszej miejscowości. Proszę zabrać z sobą znicze. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszach św. Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, rodzicom młodzieży do bierzmowania za prace w lesie. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Jana Pawła II nr. 16, 18, 20, 22, 24, 26.

INTENCJE MSZALNE  3 – 9 IV 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Weronika, Jan i Władysław Lisiccy i rodzice z obu stron

WTOREK 7.30 – +Józef Matejko

ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy 18.00 – O bł. Boże dla Pauliny w 18 rocznicę urodzin

CZWARTEK 7.30 – +Józef Matejko