Ogłoszenia PARAFIALNE na V Niedzielę Wielkiego Postu 2 IV 2017

Za tydzień Niedziela Palmowa. Na Mszy św. o 11.00 poświęcenie i procesja z palmami. Po Mszy św. konkurs palm W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W piątek Droga Krzyżowa po Mszy św. wieczornej. Droga Krzyżowa będzie ulicami naszej miejscowości. Proszę zabrać z sobą znicze. Gorzkie Żale w niedzielę po Mszach św. Na tym nabożeństwie można złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Bożego. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, rodzicom młodzieży do bierzmowania za prace w lesie. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Św. Jana Pawła II nr. 16, 18, 20, 22, 24, 26.

INTENCJE MSZALNE  3 – 9 IV 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Weronika, Jan i Władysław Lisiccy i rodzice z obu stron

WTOREK 7.30 – +Józef Matejko

ŚRODA- Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy 18.00 – O bł. Boże dla Pauliny w 18 rocznicę urodzin

CZWARTEK 7.30 – +Józef Matejko

PIĄTEK 18.00 – + Józef Wiktor, Zofia Szilder, Kazimierz Bizoń, Eugeniusz Habdas, Marianna Piotrowska, Marek Szymański, Maria Zacny, Edward Pytel,Franciszek Majkut, Stanisława, Kasperek, Henryk Seneszyn, Helena Pilch, Józef Matejko, Adam Rajda, Anna Kuś,

SOBOTA 18.00 – +Zofia Żmuda, teściowie i rodzice

NIEDZIELA 9.00 -+Stanisław Drabczyk, rodzice z obu stron, Halina Mydlarz 11.00 – ZA PARAFIAN