Ogłoszenia PARAFIALNE  na  Niedzielę Miłosierdzia Bożego 23  IV 2017

Niedziela Miłosierdzia Bożego rozpoczyna obchody Tygodnia Miłosierdzia . Składka przeznaczona jest na cele charytatywne. PN. uroczystość św. Wojciecha głównego patrona Polski WT. święto św. Marka ewangelisty SOB. święto św. Katarzyny Sieneńskiej patronki Europy. Jest to dzień męczeństwa duchowieństwa polskiego w czasie II wojny światowej. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła. Za ofiarę z trzeciej niedzieli  i ofiarę dla pielgrzymów z ostatniej kwesty. Zwracamy się z prośbą o produkty żywnościowe (jajka, sery, mleko, drzemy, wędlinę i mąkę itp.) Żywność można składać w Wiejskim Domu Kultury w piątek 28 kwietnia w godz. Od 9.00 do 12.00 Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  ul. Św. J.Pawła II nr 70, 72, 74, 76, 78, 86, ul.Wrzosowa 1, 3, 4, 8 W niedzielę za tydzień wieczorem przyjmujemy 300 pielgrzymów pieszych. Kolacje i śniadanie pielgrzymi otrzymają na świetlicy w Domu Kultury natomiast po Apelu Wieczornym proszę o zabranie ich do waszych domów na nocleg.

INTENCJE MSZALNE 24- 30  IV 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Adam Rajda

WTOREK 7.30 – +Józef i Aniela Niedziela, z rodz Niedzielów i Matusiaków

ŚRODA 18.00 – +Marzena Żydek i z rodziny Żydków i Wróblów

CZWARTEK 7.30 – +Adam Rajda

PIĄTEK 18.00 – +Franciszek Majkut

SOBOTA 18.00 – +Marianna i Antoni Bogunia, synowie i córki

NIEDZIELA 9.00 -+Helena Pilch (od brata Józefa z żoną i rodziną)      11.00 – ZA PARAFIAN