Ogłoszenia PARAFIALNE  na III Niedzielę Wielkanocną  30  IV 2017

Poniedziałek wspomnienie św. Józefa robotnika. Wtorek wspomnienie św. Atanazego bpa i doktora Kościoła, Środa uroczystość N.M.Panny Królowej Polski. Czwartek wspomnienie św. Floriana, męczennika. Sobota święto św. apostołów Filipa i Jakuba.

Niedziela za tydzień składka na potrzeby diecezji W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek –do 17.00 modlitwy wspólne a po Mszy św. spotkanie dla  Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.  W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najświętszym sakramencie. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę  po Mszy św.  posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17.30 Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy majowej. Jutro majowe z pielgrzymami po Mszy św. o 7.00 Serdecznie zapraszam całą parafie w czasie Mszy św. poświęcenie witraża Miłosierdzia Bożego. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła.  Za produkty żywnościowe na przygotowanie kolacji i śniadania dla pielgrzymów. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  ul. Kasztanowa 1, 5, 7, 9, 11 Dziś  wieczorem  około 19.00 przyjmujemy 300 pielgrzymów pieszych. Kolacje i śniadanie pielgrzymi otrzymają na świetlicy w Domu Kultury natomiast po Apelu Wieczornym proszę o zabranie ich do waszych domów na nocleg. W minioną sobotę do grupy lektorów przystąpili dwaj ministranci Wróbel Daniel i Studnicki Krzysztof. Po skończonym kursie dekanalnym wraz z 60 kursantami z rąk dziekana przyjęli tę posługę.

PONIEDZIAŁEK 7.00 – o bł.Boże dla proboszcza

WTOREK 18.000 – +Stanisława Rajda

ŚRODA- Królowej Polski 9.00 – +Helena Pilch    11.00 – Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy            1. +Anna, Aleksander i Ryszard Michalak i rodzice z obu stron 2. +Władysława Satława

CZWARTEK 18.00 – +Albin i Helena Zacny z rodz. Zacnych i Wróblów