Ogłoszenia PARAFIALNE  na III Niedzielę Wielkanocną  30  IV 2017

Poniedziałek wspomnienie św. Józefa robotnika. Wtorek wspomnienie św. Atanazego bpa i doktora Kościoła, Środa uroczystość N.M.Panny Królowej Polski. Czwartek wspomnienie św. Floriana, męczennika. Sobota święto św. apostołów Filipa i Jakuba.

Niedziela za tydzień składka na potrzeby diecezji W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek –do 17.00 modlitwy wspólne a po Mszy św. spotkanie dla  Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.  W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najświętszym sakramencie. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę  po Mszy św.  posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17.30 Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy majowej. Jutro majowe z pielgrzymami po Mszy św. o 7.00 Serdecznie zapraszam całą parafie w czasie Mszy św. poświęcenie witraża Miłosierdzia Bożego. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła.  Za produkty żywnościowe na przygotowanie kolacji i śniadania dla pielgrzymów. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom  z  ul. Kasztanowa 1, 5, 7, 9, 11 Dziś  wieczorem  około 19.00 przyjmujemy 300 pielgrzymów pieszych. Kolacje i śniadanie pielgrzymi otrzymają na świetlicy w Domu Kultury natomiast po Apelu Wieczornym proszę o zabranie ich do waszych domów na nocleg. W minioną sobotę do grupy lektorów przystąpili dwaj ministranci Wróbel Daniel i Studnicki Krzysztof. Po skończonym kursie dekanalnym wraz z 60 kursantami z rąk dziekana przyjęli tę posługę.

INTENCJE MSZALNE

PONIEDZIAŁEK 7.00 – o bł.Boże dla proboszcza

WTOREK 18.000 – +Stanisława Rajda

ŚRODA- Królowej Polski 9.00 – +Helena Pilch    11.00 – Msza św. do M.B.Nieustającej Pomocy            1. +Anna, Aleksander i Ryszard Michalak i rodzice z obu stron 2. +Władysława Satława

CZWARTEK 18.00 – +Albin i Helena Zacny z rodz. Zacnych i Wróblów

PIĄTEK 18.00 – + Zofia Szilder, Kazimierz Bizoń, Eugeniusz Habdas. Marianna Piotrowska, Marek Szymański,  Maria Zacny. Edward Pytel, Franciszek Majkut, Stanisława Kasperek. Henryk Seneszyn, Helena Pilch,  Józef Matejko, Adam. Rajda,  Anna Kuś,  Stanisław Bizoń

SOBOTA 18.00 – o bł. Boże dla strażaków

NIEDZIELA 9.00 -+Rozalia, Józef i Rozalia Kajta, Anna i Albin Wandor 11.00 – ZA PARAFIAN