Ogłoszenia PARAFIALNE  na  Niedzielę  Zesłania Ducha Św. 4 VI 2017

Kalendarz Liturgiczny PN. Święto N.M.Panny Matki Kościoła CZW. Święto Jezusa Chrystusa  Najwyższego  i Wiecznego Kapłana SOB. wspomnienie bł. Bogumiła bpa NIEDZ. za tydzień uroczystość Najświętszej  Trócy Nabożeństwa  czerwcowe  po Mszy św. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium . Firmie Borówkowa Dolina za wykoszenie posesji wokół kościołów i cmentarza. Rodzicom za przygotowanie wczorajszego ogniska dla dzieci z okazji Dnia Dziecka. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Św. Judy Tadeusza 4, 6, 10, 16, 18, 24, 28 Spotkanie dla Przewodniczących Rejonów oraz Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej  w niedzielę za tydzień po Mszy św.  o 11.00 Wyjazd pielgrzymkowy dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców w sobotę o 8.00 Boże Ciało w  czwartek (15 06 2017).Msza św o 9.00 Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała przygotowują następujące rejony:  I ołtarz (koło P. Bogunia)-Berno Małe II ołtarz (przed drewnianym kościołem)- Berno Duże III ołtarz (centrum)-Kwiczale  IV  ołtarz (przed szkołą) – Górny Nidek –lewa str. Zapraszam jak co roku- Strażaków, Górników,  Orkiestrę,  Żywy Różaniec Dorosłych i Dzieci, Dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe w strojach, Młodzież z feretronami, Służbę Liturgiczną.  Strażaków  prosimy o dopilnowanie porządku  bezpieczeństwa  na drodze w czasie trwania procesji.

INTENCJE MSZALNE 5 – 11  VI  2017r.

PONIEDZIAŁEK           18.00 – +Helena Pilch

WTOREK       7.30 – +Anna Kuś

ŚRODA- Msza św. do M.B. Nieustającej Pomocy     18.00 -1 +Jan Majda i rodzice z obu stron i rodzeństwo; 2 +Władysław i Karolina Wesołowscy i syn Adam; 3 +Eugeniusz Bogunia; 4 +Władysław Hojny; 5 O bł. Boże dla Państwa Goleniowskich (od pielgrzymów z Koniakowa;  6 O zdrowie i bł. Boże dla Sylwii z okazji 18 urodzin

CZWARTEK      7.30 – +Adam Rajda

PIĄTEK       18.00 – +Władysław i Jan Kuś

SOBOTA       18.00 – +Stanisław i Władysława Ćwiertnia i rodzice z obu stron

NIEDZIELA        9.00 -+Stefan i Aleksandra Matejko i ich rodzice      11.00 – ZA PARAFIAN