Ogłoszenia PARAFIALNE  na  Niedzielę  Trójcy Świętej  11 VI 2017

Kalendarz Liturgiczny WT. wspomnienie św. Antoniego z Padwy ŚR. wspomnienie  bł. Michała Kozala CZW. Uroczystość  Najświętszego  Ciała i Krwi Chrystusa SOB. wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego NIEDZ. za tydzień składka na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Nabożeństwa  czerwcowe  po Mszy św. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium . Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Św. Judy Tadeusza 1, 3, 5, 17, 19, 21, 22 Spotkanie dla Przewodniczących Rejonów oraz Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej  dziś po Mszy św.  o 11.00 Spotkanie z kandydatami do bierzmowania w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00 Spotkanie z rodzicami ministrantów, lektorów, kandydatów, scholi w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 W sierpniu rozpoczynamy prace przy głównej alejce na cmentarzu. Proszę o usunięcie zabetonowanych części koło nagrobków które wchodzą na planowaną alejkę.(będzie szersza by wjechać samochodem ciężarowym)  Boże Ciało w  czwartek (15 06 2017).Msza św o 9.00 Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała przygotowują następujące rejony:  I ołtarz (przed drewnianym kościołem)- Berno Duże II ołtarz (koło P. Bogunia)-Berno Małe III ołtarz (centrum)-Kwiczale  IV  ołtarz (przed szkołą) – Górny Nidek –lewa str. Zapraszam jak co roku- Strażaków, Górników,  Orkiestrę,  Żywy Różaniec Dorosłych i Dzieci, Dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe w strojach, Młodzież z feretronami, Służbę Liturgiczną.  Strażaków  prosimy o dopilnowanie porządku  bezpieczeństwa  na drodze w czasie trwania procesji.

INTENCJE MSZALNE 12- 18  VI 2017r. PONIEDZIAŁEK           18.00 – +Anna Kuś    WTOREK       7.30 – +Anna Kuś  ŚRODA     18.00 – +Franciszek i Dorota Wróbel i rodzice  z obu stron  CZWARTEK- Boże Ciało      9.00 – Za parafian  PIĄTEK       18.00 – o bł.Boże dla Katechetki Jolanty w dniu Imienin  SOBOTA       18.00 – +Helena Pilch NIEDZIELA        9.00 -+Józef, Amalia i Antoni Matusiak z rodz. Niedzielów i Michalaków      11.00 – ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii.