Ogłoszenia PARAFIALNE  na VI Niedzielę Wielkanocną  21 V 2017

ŚR. Wspomnienie N.M.P. Wspomożycielki Wiernych także dzień         Modlitw za Kościół w Chinach PIĄ. Wspomnienie św. Filipa Nereusza. W tym dniu modlimy się za wszystkie Matki. W piątek rozpoczynamy nowennę do Ducha Św. SOB. o 10.00  w katedrze Ks.Bp udzieli święceń prezbiteratu. NIEDZ. za tydzień przypada uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W poniedziałek, wtorek, środa Dni Modlitw o urodzaje. Po Mszach św. gromadzimy się przy krzyżu misyjnym gdzie będziemy się modlić o bł. W każdej ludzkiej pracy  Dziś uroczystość pierwszokomunijna na Mszy św. o 11.00  Nabożeństwa majowe w tygodniu o 17.30  a dzisiaj o 15.00 Serdecznie zapraszam do wspólnej modlitwy majowej.  Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła. Dekoracje  na uroczystość pierwszokomunijną. Wykoszenie posesji wokół kościołów oraz ofiarę od rodziców na witraż M.B. Fatimskiej. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Podlas 1, 3, 6, 7, 8, 10, 14, 15 Boże Ciało w  czwartek (15 06 2017).Msza św o 9.00 Po Mszy św. procesja do 4 ołtarzy Ołtarze na Uroczystość Bożego Ciała przygotowują następujące rejony:  I ołtarz (koło P. Bogunia)-Berno Małe II ołtarz (przed drewnianym kościołem)- Berno Duże III ołtarz (centrum)-Kwiczale  I V  ołtarz (przed szkołą) – Górny Nidek –lewa str. Zapraszam jak co roku- Strażaków, Górników,  Orkiestrę,  Żywy Różaniec Dorosłych i Dzieci, Dzieci do sypania kwiatów, chłopców do dzwoneczków, Dzieci Pierwszokomunijne i Rocznicowe w strojach, Młodzież z feretronami, Służbę Liturgiczną.  Strażaków  prosimy o dopilnowanie porządku  bezpieczeństwa  na drodze w czasie trwania procesji.zenia parafialne.

INTENCJE MSZALNE 22 – 28 V 2017r. PONIEDZIAŁEK           18.00 – +Helena Pilch     WTOREK      18.000 – +Adam Rajda  ŚRODA     18.00 – +Aniela i Antoni Matusiak, Karol Wandor, z rodz.                    Matusiaków i Niedzielów  CZWARTEK     18.00 – +Jan Zacny, rodzice i rodzeństwo  PIĄTEK       18.00 – +Stefan Zacny  SOBOTA       18.00 – +Helena Pilch NIEDZIELA        9.00 -+Anna i Józef Urbaniec, Karol, Józef i Julia Pałka      11.00 – ZA PARAFIAN