Ogłoszenia PARAFIALNE na  XI Niedzielę 18 VI 2017

Kalendarz Liturgiczny WT. Międzynarodowa dzień Migranta i Uchodźcy ŚR. wspomnienie Alojzego Gonzagi PIĄ. uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.  Dzień zakończenia Roku Szkolnego. SOB. Uroczystość św. Jana Chrzciciela.  NIEDZ. za tydzień odpust ku czci M.B. Nieustającej pomocy. Suma odpustowa o 11.00 którą odprawi ks. Michał  z Gostynia zeszłoroczny rekolekcjonista.  Składka z dzisiejszej niedzieli na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie Nabożeństwa  czerwcowe  po Mszy św. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Za cztery ołtarze na procesję Bożego Ciała. Strażakom za dopilnowanie porządku na drodze procesyjnej. Spowiedź przed odpustem w sobotę od 17.00  a na zakończenie Roku Szkolnego w czwartek od 17.00  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Św. Judy Tadeusza 24, 28, 30, 32, 34, ul. Św. Szymona 1, 3, 7, 9, 11,15, 25 Spotkanie z kandydatami do bierzmowania  dziś  po Mszy św. o 9.00 Spotkanie z rodzicami ministrantów, lektorów, kandydatów, scholi  dziś  po Mszy św. o 11.00 W sierpniu rozpoczynamy prace przy głównej alejce na cmentarzu. Proszę o usunięcie zabetonowanych części koło nagrobków które wchodzą na planowaną alejkę.(będzie szersza by wjechać samochodem ciężarowym) Procesja oktawy Bożego Ciała po Mszy św. wieczornej. W czwartek poświęcenie wianków.

INTENCJE MSZALNE 19 – 25 VI 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Władysław i Anna Kasperek i ich rodzice

WTOREK 18.00 – +Adam Rajda

ŚRODA 8.00 Msza św. dla III kl. Gimnazjum    18.00 – +Anna Kuś

CZWARTEK 18.00- +Anna Kuś

PIĄTEK 8.00 – MSZA ŚW. NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

SOBOTA 18.00 – +Anna, Józef i Danuta Kasperek

NIEDZIELA 9.00 -+Jan i Henryka Goc      11.00 – ZA PARAFIAN