Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XIII Niedzielę   3 VII 2017

INTENCJE MSZALNE 3 – 9 VII 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Helena Pilch

WTOREK 7.30 – +Tadeusz Stanek

ŚRODA- Msza św. do M.B. Nieustającej Pomocy     18.00 -1 +Jan, Franciszek, Franciszka, Władysław, Zofia  i Mirosław  Piotrowscy

CZWARTEK 7.30 – +Tadeusz Stanek

PIĄTEK 18.00 – +Maria Zacny, Edward Pytel, Franciszek Majkut, Stanisława Kasperek, Henryk Seneszyn, Helena Pilch, Józef Matejko, Adam Rajda,  Anna Kuś, Stanisław Bizoń,                               .  Tadeusz Stanek, Kruczała Julia,   SOBOTA 18.00 – +Marianna i Józef Piotrowscy

NIEDZIELA 9.00 -+Jan Fraś i rodzice z obu stron 11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny PN. święto św. Tomasza apostoła CZW.  wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej SOB. wspomnienie św. Jana z Dukli W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek  miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.  Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę  po Mszy św.  posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. Dzisiejsza składka przeznaczona na Seminarium Duchowne. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Widokowa i Spacerowa. Wypoczywającym na wakacjach i urlopach w naszej miejscowości życzymy  radości i spokoju i życzliwości od  naszych mieszkańców. Zapraszam na Mszę św. o 7.30 we wtorek i czwartek a w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 18.00 W niedzielę o 9.00 i 11.00.  Drewniany kościół otwarty do zwiedzania w czasie wakacji w każdą niedzielę od 9.00 do 12.30