Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XIV Niedzielę 9  VII 2017

INTENCJE MSZALNE 10 – 16 VII 2017r. PONIEDZIAŁEK           18.00 – +Tadeusz Stanek     WTOREK       7.30 – +Julia Kruczała  ŚRODA     18.00 – +Józef, Czesława, Kazimierz i Marek Szymańscy  CZWARTEK      7.30 – +Tadeusz Stanek  PIĄTEK       18.00 – +Anna Kuś  SOBOTA       18.00 – +Tadeusz Stanek NIEDZIELA        9.00 -+Stanisław Wandor i rodzice z obu stron      11.00 – ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Kalendarz Liturgiczny WT. święto św. Benedykta, patrona Europy ŚR. wspomnienie św.Brunona z Kwerfurtu CZW. wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta SOB. wspomnienie św. Bonawentury Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Różana  Wypoczywającym na wakacjach i urlopach w naszej miejscowości życzymy  radości i spokoju i życzliwości od  naszych mieszkańców. Zapraszam na Mszę św. o 7.30 we wtorek i czwartek a w poniedziałek, środę, piątek i sobotę o 18.00 W niedzielę o 9.00 i 11.00.  Wyjazd do Inwałdu na Nabożeństwo Fatimskie w  czwartek o 17.00 należy wpisać swój udział  na liste w zakrystii. Drewniany kościół otwarty do zwiedzania w czasie wakacji w każdą niedzielę od 9.00 do 12.30  Jednodniowy wyjazd – pielgrzymka do Matki Bożej Królowej Tatr  na Wiktorówki  9 września 2017r. Koszt 50 zł. Lista w zakrystii. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej będziemy przenosić styropian na strych kościoła. Potrzebuję do tej pracy 10 mężczyzn. Na cmentarzu wytyczona jest szerokość centralnej alejki /wbite paliki/ Proszę o usunięcie do końca miesiąca lipca 2017r.  betonowych obmurowań nagrobków które wchodzą w szerokość alejki.