Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XVII Niedzielę   30 VII 2017

 INTENCJE MSZALNE 31 VII – 6 VIII 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – + Tadeusz Stanek

WTOREK       7.30 – +Adam Rajda

ŚRODA     18.00 – Msza św. do M.B. Nieustającej Pomocy

CZWARTEK      7.30 – +Tadeusz Stanek

PIĄTEK       18.00 – + Franciszek Majkut, Stanisława Kasperek,  Henryk Seneszyn, Helena Pilch, Józef Matejko, Adam Rajda,  Anna Kuś, Stanisław Bizoń, Tadeusz Stanek, Kruczała Julia,

SOBOTA       18.00 – +Tadeusz Stanek

NIEDZIELA        9.00 -O zdrowie i bł. Boże dla Kacpra w I rocznicę urodzin      11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny PN. wspomnienie. Ignacego z Loyoli WT. wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego.  ŚR. przypada dzień odpustu Porcjunkuli PIĄ. wspomnienie św. Jana Marii Vianneya W tym tygodniu przypada pierwszy  czwartek, piątek i sobota miesiąca W czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i za kapłanów W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca. Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele.  W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę  po Mszy św.  posługa sakramentalna u obłożnie chorych. Proszę zgłosić chorych w zakrystii. W tym tygodniu rozpoczyna się miesiąc trzeźwości. Przy bocznym ołtarzu księga trzeźwości. Można zapisać swoje postanowienie  trzeźwości lub abstynencji za uzależnionych Wyjazd na nabożeństwo Fatimskie do Inwałdu 13 sierpnia. Lista w zakrystii. Można zapisać swój udział. W następną niedzielę po Mszach św. kwesta na wyposażenie wnętrza kościoła i liturgii – rzutnik multimedialny, bieliznę ołtarzową, pozłacanie kielichów i puszek, monstrancji. Kwestę przeprowadzi Rada Duszpasterska.  Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Słoneczna 45, 47, 49, 51, 55, 57 Jednodniowy wyjazd – pielgrzymka do Matki Bożej Królowej Tatr  na Wiktorówki  9 września 2017r. Koszt 50 zł. Lista w zakrystii. Poświęcenie pojazdów mechanicznych z okazji Święta Świętego Krzysztofa  dziś po Mszach św. Z tej okazji tradycyjnie składamy ofiarę na misje. Na pojazdy i środki transportu dla dzieł misyjnych.