Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XVIII Niedzielę

INTENCJE MSZALNE 7 – 14 VIII 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Anastazja Szemik i rodzice z obu stron

WTOREK 7.30 – +Julia Kruczała

ŚRODA 18.00 – +Julia Kruczała

CZWARTEK 7.30 – +Adam Rajda

PIĄTEK 18.00 – +Julia Kruczała

SOBOTA 18.00 – +Stanisław Piwowarczyk z rodzicami

NIEDZIELA  9.00 -+Kazimierz, Antonina, Stanisław Kasperkowie, Józef i Helena Wnęk      11.00 – ZA PARAFIAN

6 VIII 2017- święto Przemienienia Pańskiego Kalendarz Liturgiczny WT. wspomnienie Św. Dominika- kapłana ŚR. święto Św. Teresy Benedykty od Krzyża- patronki Europy CZW. świto Św. Wawrzyńca- diakona i męczennika PIĄ. wspomnienie Św. Klary NIEDZ. za tydzień uroczystości w Kalwarii Zebrzydowskiej Sierpień  miesiąc trzeźwości. Przy bocznym ołtarzu księga trzeźwości. Można zapisać swoje postanowienie  trzeźwości lub abstynencji za uzależnionych Wyjazd na nabożeństwo Fatimskie do Inwałdu 13 sierpnia- niedziela. Lista w zakrystii. Można zapisać swój udział. Dziś po Mszach św. kwesta na wyposażenie wnętrza kościoła i liturgii – rzutnik multimedialny, bieliznę ołtarzową, pozłacanie kielichów i puszek, monstrancji. Kwestę przeprowadzi Rada Duszpasterska.  Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium.  Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Sosnowa Jednodniowy wyjazd – pielgrzymka do Matki Bożej Królowej Tatr  na Wiktorówki  9 września 2017r. Koszt 50 zł. Lista w zakrystii.głoszenia Parafialne