Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XIX Niedzielę   13 VIII 2017

INTENCJE MSZALNE 14 – 20 VIII 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Julia Kruczała

WTOREK – WNIEBOWZIĘCIE N.M.PANNY 9.00 – +Tadeusz Stanek    11.00- ZA PARAFIAN

ŚRODA 18.00 – +Julia Kruczała

CZWARTEK 7.30 – +Adam Rajda

PIĄTEK 18.00 – +Józef Jekiełek z rodzicami z obu stron, duchowieństwo i służbę zdrowia

SOBOTA 18.00 – +Tadeusz Stanek

NIEDZIELA 9.00 -+Julian i Władysława Mikuła, Jan i Stanisława Wandor idziadkowie z obu stron      11.00 – ZA PARAFIAN 3 niedziela – składka na inwestycje w parafii

Kalendarz Liturgiczny PN. uroczystość Św. Maksymiliana Marii Kolbego- W obozie w Oświęcimiu Msza św. Szczegóły na plakacie. WT. uroczystość Wniebowzięcia N.M.Panny. Msze św. o 9.000 i 11.00 CZW. wspomnienie Św. Jacka Dziś uroczystości w Kalwarii Zebrzydowskiej Sierpień  miesiąc trzeźwości. Przy bocznym ołtarzu księga trzeźwości. Można zapisać swoje postanowienie  trzeźwości lub abstynencji za uzależnionych Wyjazd na nabożeństwo Fatimskie do Inwałdu dziś o 17.00 Dziś po Mszach św. kwesta na wyposażenie wnętrza kościoła i liturgii – rzutnik multimedialny, bieliznę ołtarzową, pozłacanie kielichów i puszek, monstrancji. Kwestę przeprowadzi Rada Duszpasterska.  Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Wywiezienie śmieci organicznych. Borówkowej Dolinie za wykoszenie  posesji wokół kościołów i na cmentarzach. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 1- 12 Jednodniowy wyjazd – pielgrzymka do Matki Bożej Królowej Tatr  na Wiktorówki  9 września 2017r. Koszt 50 zł. Lista w zakrystii.Ogłoszenia Parafialne