Ogłoszenia PARAFIALNE  na  XX Niedzielę   20 VIII 2017

INTENCJE MSZALNE 21 -27 VIII 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Bolesław i Rozalia Michalak i rodzice z obu stron

WTOREK 7.30 – +Julia Kruczała

ŚRODA 18.00 – +Jacenty Witkowski

CZWARTEK 7.30 – +Tadeusz Stanek

PIĄTEK 18.00 – +Władysław, Zofia i Mirosław Piotrowscy

SOBOTA 18.00 – +Franciszek, Henryk i Stanisław Majda z rodziny Majdów i Szymańskich

NIEDZIELA 9.00 -+Kazimierz Borgosz i rodzice z obu stron      11.00 – ZA PARAFIAN

Kalendarz Liturgiczny PN. wspomnienie św. Piusa X, papieża WT. wspomnienie N.M.Panny, Królowej CZW. święto św. Bartłomieja, apostoła SOB. uroczystość N.M.Panny Częstochowskiej  Sierpień  miesiąc trzeźwości. Przy bocznym ołtarzu księga trzeźwości. Można zapisać swoje postanowienie  trzeźwości lub abstynencji za uzależnionych Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Sprzątanie kościoła   polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 16-32 Jednodniowy wyjazd – pielgrzymka do Matki Bożej Królowej Tatr  na Wiktorówki  9 września 2017r. Koszt 50 zł. Lista w zakrystii.

Pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic można przesłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł). Caritas w taki sposób organizuje pomoc. głoszenia parafialne