Ogłoszenia PARAFIALNE na XXI Niedzielę 27 VIII 2017

INTENCJE MSZALNE 28 VIII – 3 IX 2017r.

PONIEDZIAŁEK 18.00 – +Julia Kruczała

WTOREK 7.30 – + Maria Hojdys

ŚRODA 18.00 – + Maria Hojdys

CZWARTEK 7.30 – +Julia Kruczała

PIĄTEK 18.00 – + Franciszek Majkut, Stanisława Kasperek, Henryk Seneszyn, Helena Pilch, Józef Matejko, Adam Rajda, Anna Kuś, Stanisław Bizoń, Tadeusz Stanek, Kruczała Julia, Maria Hodys

SOBOTA 18.00 – +Rozalia i Wojciech Siwek z rodzicami

NIEDZIELA 9.00 -+Stefan i Aleksandra Matejko i ich rodzice 11.00 – ZA PARAFIAN

 

Kalendarz Liturgiczny PN. wspomnienie św. Augustyna WT. wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela PIĄ. wspomnienie bł. Bronisławy NIEDZ. za tydzień składka na potrzeby diecezji.

W tym dniu odbędzie się pielgrzymka do Cieszyna ku czci św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca W Piątek – koronka do Miłosierdzia Bożego o 17.30 prowadzą członkinie z grup różańcowych a po Mszy św. spotkanie dla grup Żywego Różańca.

Na Mszy św. modlimy się za zmarłych którzy niedawno modlili się razem nami w tym kościele. W sobotę modlimy się do Niepokalanego Serca Maryi- od godz 17.00 do 18.00 przy wystawionym Najśw. sakramencie. Ze spowiedzi można skorzystać w czwartek przed Mszą św. i w piątek od godz.16.00 W sobotę posługa sakramentalna u obłożnie chorych o 15.00 Proszę zgłosić chorych w zakrystii. W niedzielę za tydzień kwesta na wyposażenie wnętrza kościoła i liturgii – rzutnik multimedialny, bieliznę ołtarzową, pozłacanie kielichów i puszek, monstrancji.

Kwestę przeprowadzi Rada Duszpasterska. Dziękuję za sprzątanie wnętrza kościoła, kwiaty w prezbiterium. Za postanowienia i wpisy do Księgi Trzeźwości w miesiącu sierpniu. Sprzątanie kościoła polecamy mieszkańcom z ul. Lipowa 33 – 46 Spotkanie z pielgrzymami do M.B.Królowej Tatr w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 9.00 Są jeszcze miejsca wolne. Spotkanie z Domowym Kościołem w niedzielę za tydzień po Mszy św. o 11.00 Pomoc dla poszkodowanych w wyniku nawałnic można przesłać SMS z hasłem WICHURA pod numer 72052 (koszt 2,46 zł). Caritas w taki sposób organizuje pomoc.